O mnie i o blogu

O mnie
Jestem zwykłą szesnastoletnią licealistką, która ma wiele zainteresowań na które ma dosyć mało czasu. Na pierwszym miejscu stawiam sobie pisanie, to moja najlepsza metoda na pokazywanie siebie. Uwielbiam przelewać myśli i emocje na papier, to mnie odpręża, wycisza i pozwala pozbierać myśli. Taki złoty środek na wszystko. Pisałam już opowiadania, wiersze, posty, recenzje, artykuły, a to nie wszystko, bo stale się rozwijam próbując innych form literackich. Inspirację widzę wszędzie. W naturze, w zdjęciach, muzyce, filmach, we własnych poplątanych myślach również, ale dużą inspiracją jest dla mnie właśnie twórczość blogerów, często można podłapać jakąś myśl i dobre spostrzeżenie, które inspiruje mnie do napisania kolejnego postu. Interesuje mnie także psychologia, która jest tematyką części moich postów, prócz tego interesuję się praktycznie wszystkim, rysowaniem, filmem... i oczywiście blogowaniem. 

Na blogowaniu już się trochę znam, także mogę w czymś pomóc początkującym blogerom, w razie pytań odnośnie blogowania możecie pisać na mój e-mail: dziewczynazxxwieku@gmail.com. Chętnie pomogę. :) Oczywiście nie jestem bossem blogowania, ale myślę, że w jakiś sposób mogę pomóc, pamiętam czasy, kiedy sama nie potrafiłam nic zrobić w bloggerze i jak trudno było mi się odnaleźć. 

Pozdrawiam i zapraszam do czytania i zaobserwowania bloga. :)

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

O blogu


Kiedy zaczęłam blogować?

Ten blog powstał umownie 1 maja 2016 roku, ja sama zaczęłam blogować 13 listopada 2015 roku. Tworzę dlatego, że to kocham i coraz mocniej się w to wkręcam. Blog to moje oderwanie się od rzeczywistości, jakby moje drugie życie. 

O czym piszę?

Będę tutaj zamieszczać posty psychologiczne, moje osobiste przemyślenia itp. Rozważam wprowadzenie recenzji kosmetycznych. Jest to blog o tematyce lifestyle przeznaczony dla młodzieży i młodych dorosłych, jednak nie wyznaczam ścisłych kryteriów w zakresie wieku. Są to treści przeznaczone dla każdego.

Systematyczność

Staram się, aby posty pojawiały się cyklicznie, czyli min. raz na tydzień, najczęściej w piątki, albo w weekend. Wyjątek stanowią ferie i wakacje. Staram się informować o dłuższej nieobecności.

Czym jest dla mnie ten blog?

Blogowanie to dla mnie duża motywacja. Taki solidny kopniak do działania, ten blog to dowód na to, że moja praca nie poszła na marne, że ktoś to czyta, a ja poczyniłam postęp. Cieszę się z każdego szczerego komentarza, to naprawdę miłe uczucie położyć się z telefonem w dłoni i czytać komentarze na stronie ze swoją twórczością. To wspaniałe wiedzieć, że nie piszę tylko dla siebie.

Edit: 06.07.2017r.

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się twój blog, piszesz ciekawe posty.

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię czytać twoje posty ponieważ to daje sens życiu i w końcu zrozumiałam że trzeba liczyć na siebie bo inni nas wystawią . prosze nie kończ tego bloga bo bez ciebie i twojego bloga życie nie jest kolorowe mam nadzieje że przeczytasz papa <3

    OdpowiedzUsuń

Lubię czytać komentarze. :)